Popietė su literatais ir „Tautinio Nepriklausomybės šaliko mezgimas“

2018 09 04

Rugsėjo 6 d. 16 val. Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje Skaitytojų aptarnavimo skyriuje (Aido g. 27) vyks „Popietė su literatais“, kurios metu vyks šiauliečių literatų poezijos pristatymas, skambės jaunųjų poetų eilės, lydimos gitaros garsų. Popietės metu vyks ir pilietinė iniciatyva „Tautinio Nepriklausomybės šaliko mezgimas“ (organizatoriai – Panevėžio r. Tiltagalių Kultūros centro Geležių padalinys).

Šalikas pradėtas megzti Panevėžio rajone ir yra suvyniotas į didžiulį kamuolį. Į šią pilietinę iniciatyvą Bibliografijos informacijos skyriuje (Aido g. 27)  įsijungs ir bibliotekos Senjorų rankdarbių būrelis.

Maloniai kviečiame dalyvauti „Popietėje su literatais“ ir Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio šaliko mezgime!

Renginys nemokamas.