Biblioteka išeina į miestą: kviečia bendrauti, mokytis ir pramogauti!

2018 09 04

Šiauliai švenčia 782 gimtadienį ir ta proga Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka išeina į miestą, kad būtų arčiau šiauliečių: kvies bendrauti, mokytis ir pramogauti! Todėl visus šiauliečius, bibliotekos lankytojus maloniai kviečiame 2018 m. rugsėjo 6 d. 16–19 val. į Šiaulių arenoje (J. Jablonskio g. 16) vyksiančią parodą „TAVO PIN KODAS“, kurioje Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka pristatys inovatyvias ir smagias pramogas įvairaus amžiaus parodos lankytojams. Biblioteka – tai ne tik knygos, tai – daug daugiau, todėl bus galima susipažinti su Komiksų centro veikla kuriant komiksus, 3D spausdintuvo galimybėmis, išlaisvinti kūrybiškumą piešiant ant šviečiančių smėlio staliukų ir šviečiančių molbertų, klaidžioti po magnetinį labirintą, žaidžiant balionų smiginį smagiai mokytis užsienio kalbų...

O kur dar veidukų piešimas! Tad pramogų ir įdomių veiklų tikrai netrūks!

O rugsėjo 7 d. biblioteka VĖL IŠEINA Į MIESTĄ – Šiaulių dienų metu „Ateitis mūsų“ Šiaulių arenoje, „Žaidimų parke“, lauksime jūsų nuo 17 iki 23 val.!

Tad susitikime ir įsitikinsite, kad Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje yra ką veikti!

Iki susitikimo!

Veiklos organizuojamos įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.