Užsienio kalbų mokymosi centras, Šeimų erdvė ir Komiksų centras pristatytas konferencijoje „Lyderių laikas 3“. Laikas mokytis kitaip“

2018 08 30

Rugpjūčio 30 d. Kurtuvėnų regioniniame parke, Kurtuvėnų svirne vyko Šiaulių rajono savivaldybės organizuojama konferencija „Lyderių laikas 3“. Laikas mokytis kitaip“ tema „Ugdymo proceso kitose erdvėse įtaka mokinių pažangumui“, kurioje Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė kultūrinei-edukacinei veiklai Jurgita Januševičiūtė-Taralė pristatė pranešimą „Mokinių ugdymas, saviraiška ir pažanga Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

Konferencijos dalyviai buvo supažindinti su Užsienio kalbų mokymosi centro, Šeimų erdvės ir Komiksų centro veiklomis, kurios skirtos įvairaus amžiaus lankytojams – ir darželinukams, ir mokiniams, ir suaugusiesiems. Konferencijoje dalyvavo ir Šiaulių rajono mokytojai, kuriuos labai sudomino inovatyvios bibliotekos erdvės ir jose vykstančios veiklos. Daugelis klausė, kiek kainuoja apsilankymas jose, o išgirdę, kad tai nemokamos paslaugos, pažadėjo būtinai apsilankyti su mokiniais.
Konferencijoje pranešimus apie savo veiklas taip pat pristatė UAB „Laurema“, VšĮ Kuršėnų politechnikos mokykla, Šiaulių rajono savivaldybės Etninės kultūros ir tradicinių amatų centras, Šiaulių r. viešoji biblioteka, Šiaulių r. Visuomenės sveikatos biuras, Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariatas, Kurtuvėnų regioninis parkas. Sveikinimo žodžius tarė Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras, Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Šertvytienė, Kurtuvėnų regioninio parko direktorius Rimvydas Tamulaitis.

Apie šią konferenciją informaciją taip pat galite rasti šioje nuorodoje: https://www.siauliuraj.lt/lit/Placiau-/11310