Bibliotekos veiklos minimos tarptautiniu mastu

2018 08 23

Šiaulių miesto savivaldybės viešajai bibliotekai bendradarbiaujant su Jaunimo savanoriškos veiklos centru „Deineta“, savanorius siunčiančia organizacija, nuo 2018 m. kovo iki gruodžio mėnesio mūsų bibliotekoje pagal projektą „Europos savanorių tarnyba“ savanoriauja aktyvi, kūrybinga ir draugiška savanorė iš Ukrainos Anna Kidalova, organizuojanti įvairias įdomias kūrybines veiklas bibliotekos filialų lankytojams.

Galime pasidžiaugti, kad bibliotekos veiklos viešinamos tarptautiniu mastu. Ukrainiečių Erasmus+ Facebook‘o puslapyje skelbiamas straipsnis, kuriame Anna pasakoja savo įspūdžius apie Lietuvą, Šiaulius ir Šiaulių miesto savivaldybės viešąją biblioteką. Kaip teigia pati Anna, jai labiausiai patinka „Saulės“ filialas, nes čia yra įsikūręs ir Užsienio kalbų mokymosi centras, kur kiekvienas gali mokytis net 7 užsienio kalbų savarankiškai ir nemokamai, Šeimos erdvė, kur šeimos gali mėgautis įvairiomis pramogomis, taip pat Komiksų centras, kur kiekvienas gali lavinti savo kūrybiškumą ir saviraišką. Plačiau apie Annos patirtį mūsų bibliotekoje galite skaityti (tiesa, ukrainiečių kalba):

Malonu tai, kad mūsų biblioteka pastebima jau net tarptautiniu lygmeniu!