Piešimo popietė „Mano perskaityta knyga“ „Aido“ filiale

2018 08 21

Vasarėlė nenumaldomai artėja į pabaigą, kartu su ja ir vaikų vasaros atostogos. Biblioteka visada laukia atostogaujančių vaikų. Ir šią vasarą „Aido“ filiale netilo vaikų balsai. Siūlėme vaikams įvairiausias pramogas ir veiklas, skatinančias pamilti knygą ir skaitymą.

Kokia vasara be knygų? Vaikai noriai vasarojo su knyga, žaidė, piešė, bendravo, dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose. Kai kuriems iš jų biblioteka – tarsi antri namai.

Rugpjūčio 20 d. į piešimo popietę „Mano perskaityta knyga“ rinkosi aktyviausi lankytojai. Su vaikais kalbėjome apie skaitytas knygas, prisiminėme įdomiausius personažus. Tai ir Kempiniukas Plačiakelnis, Maša ir lokys, Robotukas Robis bei Boldų šeimynėlė, taip pat Džekas Dešas ir Dygsniukas, pagaliau ir Aviukas Šonas. Po savo įspūdžių pasidalijimo vaikai ėmėsi kūrybinio darbo – piešė perskaitytos knygos labiausiai jiems patikusį veikėją. Dirbo susikaupę, stengėsi, kad kuriamas personažas būtų kuo tikroviškesnis. Vaikams pavyko nupiešti spalvingus, nuotaikingus piešinius. Popietės pabaigoje visų darbai buvo įvertinti, jų autoriai gavo po saldų prizą. Susirinkę neskubėjo skirstytis į namus – kas skaitė, kas vartė knygas, o kas ir šiaip bendravo.