Rėkyvos bibliotekoje svečiavosi savanorė Anna

2018 08 13

Rugpjūčio 6–10 dienomis į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialą (Energetikų g. 7) aplankė bibliotekos savanorė Anna Kidalova iš Ukrainos. Nors Anna Rėkyvoje buvo tik savaitę, tačiau ji spėjo užmegzti su vaikais ryšį ir labai pamėgo šį mikrorajoną.

Savanorė buvo supažindinta su Rėkyvos kraštu, kuriame jai labiausiai patiko ežeras. Taip pat ji vykdė įvairius užsiėmimus – vaikai turėjo galimybę nuspalvinti jos pačios piešinius (kadangi ji iliustruoja vaikiškas knygeles), kuriuos vis dar margina Annai išėjus, o didžiausio susidomėjimo susilaukė įvairūs piešiniai ant rankų ir veidų.

Taigi, Anna prasmingai ir smagiai praleido savaitę Rėkyvos bibliotekoje, vaikai taip pat džiaugėsi mūsų savanore, kadangi turėjo puikią progą parodyti savo anglų kalbos įgūdžius, o Anna, kuri jau puikiai kalba lietuviškai, taip pat turėjo galimybę su jais pabendrauti mūsų kalba.