Lieporių bibliotekoje pasidžiaugta „Šiaulių Vilties“ bendrijos kūrybiniais darbais

2018 08 08

Kaip ir kiekvieną vasarą, Lieporių bibliotekoje svečiavosi sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Šiaulių Viltis“ nariai, pristatyta kūrybinių darbų paroda. Bendrijos nariai pasidžiaugė kūrybinėse dirbtuvėse ir laisvalaikiu sukurtais darbeliais.

Akį džiugina papuošalai, dėžutės, sukurtos dekupažo technika, gėlių pano, karoliai, paveikslai. Tai paskutinis ciklo „Kuriame kartu“ renginys.

Prie arbatos puodelio aptarti sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Šiaulių Viltis“ šiokiadieniai, pasidžiaugta puikia vasara ir turiningomis atostogomis.

Edukacinis užsiėmimas vyko pagal projektą „Dialogai su kūrėjais ir bendruomene“.

Projektą remia Šiaulių miesto savivaldybė.