„Saulės" bibliotekoje lankėsi bibliotekininkai iš Liepojos

2018 08 02

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10) lankėsi Liepojos centrinės mokslinės bibliotekos ir apskrities bibliotekų darbuotojos. Bibliotekininkės iš Latvijos domėjosi bendru  Lietuvos - Latvijos projektu Interreg Latvija - Lietuva  "Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione". "Saulės" filiale išbandė užsienio kalbų mokymosi programą, susipažino su Šeimų erdve. Komiksų centro darbuotojas T.Januškevičius papasakojo apie centro veiklą.

Šeimų erdvė ir Užsienio kalbų mokymosi centras įkurti įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiu būdu negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.