Savanorės Annos iš Ukrainos savaitė Bibliografijos-informacijos ir Skaitytojų aptarnavimo skyriuose

2018 08 02
Savanorė Anna Kidalova iš Ukrainos savo sudarytą renginių programėlę pasiūlė bibliotekos (Aido g. 27) lankytojams. Tris dienas vyko bičiuliškas bendravimas, dalijimasis pasakojimais apie Ukrainą, jos gamtos grožį, kultūros paveldą: architektūrą, tradicijas ir papročius šeimose, buitį. Aptarinėjome Annos įspūdžius ir susidariusią nuomonę apie Lietuvą, jos žmones. Bibliotekos lankytoja ir bičiulė  Irena  Burneckienė  pasiūlė drauge aplankyti Šiaulių universiteto Botanikos sodą. Prie ekskursijos prisijungė ir daugiau norinčiųjų.  Anna metus laiko mokėsi JAV.  Ši labai įdomi ir jauna mergina mėgsta piešti, yra iliustravusi vaikiškas knygeles. Šio meno ji mokė ir apsilankiusius  susitikime. Beje, bibliotekoje parengtoje parodoje galite pamatyti savanorės Annos grafikos darbelius, iliustracijas. Penktadienis buvo stalo žaidimų ir vaišių diena. Vaišinomės Annos pagal ukrainietišką receptą iškeptais blynais, ją vaišinome lietuviškais šaltibarščiais, medumi, aviečių uogiene.
 Annos veiklos savaitė reprezentuoja šiuolaikinę biblioteką, kurioje priimtini ir įdomūs lankytojams įvairiausi laisvalaikio praleidimo būdai bei formos. Kviečiame bendruomenę aktyviau dalyvauti bibliotekos veikloje ir kiekvienam čia surasti sau mielą užsiėmimą.
 Bibliografijos-informacijos ir Skaitytojų aptarnavimo skyriaus darbuotojos dėkoja savanorei Annai už nuoširdžius pokalbius, jaunatvišką iniciatyvą, abipusį supratimą.
Bibliografijos-informacijos skyrius
Skaitytojų aptarnavimo skyrius