„Skaitymo iššūkis“ ir toliau populiarėja!

2018 07 27

Jau gerokai įpusėjome vasarą... Orai vis dar mus džiugina ir lepina kaitria saule, mėgaujamės pramogomis po atviru dangumi, tačiau nepamirštame ir knygų! „Skaitymo iššūkis“, startavęs birželio 1 d., taip pat įsibėgėjo – praėjo jau antrasis mėnuo, kai šiauliečiai aktyviai skaito knygas ir dalyvauja šiame iššūkyje.

Per 2 karštus vasaros mėnesius Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“, „Aido“, „Šaltinėlio“, „Varsos“, „Saulės“, Rėkyvos filialuose ir Skaitytojų aptarnavimo skyriuje vasaros iššūkyje užsiregistravo jau per 50 dalyvių. Aktyviausi vaikai nuo 7 iki 14 metų – jų šiuo metu užsiregistravusių yra 45. Ir, žinoma, galima pasidžiaugti pačiais greičiausiais, kurie jau įveikė „Skaitymo iššūkį“ – šiuo metu tokių vasarotojų yra 7.

Ir Šiauliuose, ir visoje Lietuvoje populiariausia tarp suaugusiųjų ir paauglių yra knyga Ruta Šepetys „Tarp pilkų debesų“. Mažiausieji iššūkio dalyviai dažniausiai renkasi Feldhaus knygą „Pašėlusios atostogos“.

Aktyvus dalyvavimas vasaros „Skaitymo iššūkyje“ rodo, koks malonumas yra skaitymas, o iššūkio užduotys – lengvai įveikiamos. Tad sėkmės tiems, kurie tęsia skaitymo iššūkį ir keliauja tikslo link!

O jeigu dar neprisijungei prie „Skaitymo iššūkio“, tikrai gali suspėti tą padaryti! Tiesiog keliauk į artimiausią biblioteką ir kreipkis į bibliotekininką, arba iššūkyje gali dalyvauti savarankiškai: Daugiau informacijos ir registraciją rasite adresu http://vasarasuknyga.lt/ ir Facebook paskyroje https://www.facebook.com/vasarasuknyga/.

Nepamiršk ir to, kad įveikusiųjų iššūkį laukia vertingi ir naudingi prizai!

 

Gero laiko su įdomia knyga!

 

„Aš tikiu, kad skaitant gerą knygą gali nutikti kažkas magiško“. JAV rašytoja, romano „Nežudyk strazdo giesmininko“ autorė Harper Lee.

33750301 1673005376146107 1288618423638556672 n

GALERIJA