Svajonių biblioteka – kokia gi ji?

2018 07 26

Birželio 26 dieną į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos biblioteką (Energetikų g. 7) atkeliavo vaikai, kurie norėjo pavaizduoti savo svajonių biblioteką.

Paklausti, kokia jų svajonių biblioteka, atsakymai buvo skirtingi: vieni teigė, kad Rėkyvoje esančioje bibliotekoje nieko netrūksta, o kiti išlaisvino savo fantaziją, pridurdami, kad norėtų, jog biblioteka būtų deimanto formos, o knygos taip pat turėtų būti tokios formos. Dar viena idėja – pica bibliotekoje, būtent tai ir pavaizdavo Rasviltė savo piešinyje. Spalvinga, turinti kompiuterių, planšečių, daug knygų bei žaidimų – tokią biblioteką įsivaizduoja mažieji.

Mažieji smagiai ir kūrybingai praleido popietę bibliotekoje, kuri ir vasarą stengiasi skatinti vaikų užimtumą bei kūrybiškumą.