„Spindulio“ bibliotekoje jaunieji stovyklautojai kūrė vabaliukus

2018 07 20

Saulėtą liepos 18 d. popietę „Spindulio“ bibliotekoje apsilankė Šiaulių kultūros centro Aklųjų ir silpnaregių kultūros skyriaus vasaros dienos stovyklos „Smagu žinoti“ 1–6 klasių vaikai, lydimi ŠKC Aklųjų ir silpnaregių skyriaus vedėjos Intos Skeivienės. Jie buvo supažindinti su bibliotekoje 2018 m. vykstančiu projektu „Jaunoji karta / kūrybinės improvizacijos“, kurio metu bus gaminamos netradicinės lėlės.

Kai už lango vasara ir gamtoje pilna įvairiaspalvių žiedų, atgyja ir įvairūs vabzdžiai, vabaliukai, kirminai... Vaikams buvo pasiūlyta patiems pasigaminti įvairius vabaliukus.

Jaunieji lankytojai noriai kibo į darbą: vieni piešė, spalvino, kiti karpė personažus iš spalvoto popieriaus. Pagal sukurtus personažus vaidinsime pasaką „Iš vabalų gyvenimo“. Laikas pralėkė nepastebimai, o pasidžiaugę savo darbeliais ir apdovanoti saldžiais prizais, vaikai iškeliavo namo.

Projektą „Jaunoji karta / kūrybinės interpretacijos“ finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė.