Edukacinis užsiėmimas „Sveiki ir laimingi“ Rėkyvos bibliotekoje

2018 07 18

Liepos 18 dieną į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialą (Energetikų g. 7) atkeliavo vaikai, norintys daugiau sužinoti apie sveiką gyvenimo būdą bei kūrybingai praleisti laiką.

Užsiėmimo metu mažiesiems buvo papasakota apie sveiką bei subalansuotą mitybą: akcentuota, kad dienos eigoje reikia suvalgyti kuo daugiau vaisių ir daržovių, taip pat reikėtų privengti saldumynų. Išgirdę šią informaciją, vaikai vieningai pritarė, kad nors ir labai mėgsta saldumynus, tačiau žino, kad jų reikėtų privengti. Taigi, padiskutavę apie sveiką gyvenseną visi pagamino „Sveikos mitybos piramidę“

Nors vaikų susirinko nedaug, jie visi įdomiai bei turiningai praleido popietę bibliotekoje ir praplėtė žinias apie sveiką mitybą.