Pasakų popietė „Aido“ filiale

2018 07 12

Liepos 11 d. į „Aido“ biblioteką atskubėjo būrelis ugdytinių iš privataus darželio „Mažieji šnekoriai“. Tai mūsų draugai, kurie jau ne kartą lankėsi filialo organizuojamuose renginiuose.

Vyko pasakų popietė „Pienės pūkas – debesėlis“, kurios metu buvo skaitomos J. Degutytės pasakos bei eilėraščiai. Mažieji susidomėję klausėsi filialo darbuotojos Loretos skaitomų kūrinėlių vaikams. Vėliau vaikai pasakojo, kas jiems namie skaito knygeles, kurios pasakos pačios įdomiausios. Popietės pabaigoje buvo pasiūlyta darželinukams pavartyti pačias gražiausias pasakų knygas, esančias „Aido“ filiale. Gerai nusiteikę ir kupini linksmų įspūdžių mažieji skaitytojai atsisveikino su bibliotekos darbuotojomis ir žadėjo dar ne kartą sugrįžti.