„Skaitymo iššūkis“ įsibėgėja

2018 06 29

Pagaliau mėgaujamės vasaros malonumais, pramogomis, po truputį pamirštame mokslus ir knygas... Tačiau ne visas!!! Juk įdomių, gerų knygų pamiršti neįmanoma, ypač, kai skaitymas – ne pareiga, o malonumas! Kaip žinia, birželio 1 d. visoje šalyje startavo „Skaitymo iššūkis“, kuris kasmet sulaukia vis daugiau populiarumo.

Šiemet „Skaitymo iššūkyje“ dalyvauja net 7 Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos filialai: „Spindulio“, „Šaltinėlio“, „Varsos“, „Aido“, „Saulės“ Rėkyvos ir Skaitytojų aptarnavimo skyrius. Prabėgo dar tik pirmas mėnuo, kai skaitytojai mėgaujasi ne tik vasaros, bet ir skaitymo malonumais – atšilus orams gyventojai nepamiršta bibliotekų, ypač aktyviai ir entuziastingai į „Skaitymo iššūkį“ įsitraukė mažieji šiauliečiai. Iš viso per birželio mėnesį iššūkyje dalyvaujančių filialų bibliotekininkės užregistravo 45 dalyvius. Aktyviausi skaitytojai – vaikai, jų užregistruota 42. Ypač džiugu, kad yra jau ir įveikusių „Skaitymo iššūkį“. Šiuo metu tokių spartuolių yra 5: po 2 Rėkyvos ir „Varsos“, 1 „Spindulio“ filiale.

Aktyvus dalyvavimas vasaros „Skaitymo iššūkyje“ rodo, koks malonumas yra skaitymas, o iššūkio užduotys – lengvai įveikiamos. Tad sėkmės tiems, kurie tęsia skaitymo iššūkį ir keliauja tikslo link!

Beje, dar ne vėlu prisijungti prie „Skaitymo iššūkio“ – jei nori paįvairinti įsibėgėjančią vasarą, keliauk į artimiausią biblioteką ir kreipkis į bibliotekininką, arba iššūkyje gali dalyvauti savarankiškai: Daugiau informacijos ir registraciją rasite adresu http://vasarasuknyga.lt/ ir Facebook paskyroje https://www.facebook.com/vasarasuknyga/.

Gero laiko su įdomia knyga!

33750301 1673005376146107 1288618423638556672 n

GALERIJA