Jau transliuojamas reklaminis klipas Šiaulių miesto autobusuose!

2018 06 28

Bendradabiaujant su UAB „Media Traffic“, Šiaulių miesto viešojo transporto autobusuose birželio 27 – liepos 6 dienomis, per LCD televizorių ekranus demonstruojamas reklaminis klipas „Ar skaitymas gali įkvėpti šimtmečio laimėjimams?“ sukurtas Šiaulių miesto savivaldybės viešajai bibliotekai vykdant projektą „Įkvėpti skaityti: šiandienos herojai šimtmečio akivaizdoje“.

Projektas orientuotas į šiauliečius, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos lankytojus ir bičiulius, kurie tarsi įkvėpdami į save skaitymo kultūrą ir, tuo pačiu, leisdami skaitymui save įkvėpti tampa šiuolaikinės visuomenės herojais.

Tad biblioteka kvietė įvairių kartų ir visuomenės grupių atstovus - bibliotekos skaitytojus - sudalyvauti blic interviu ir atsakyti į klausimą „Ar skaitymas gali įkvėpti šimtmečio laimėjimams?“.

Blic interviu filmavimas vyko birželio pradžioje Šiaulių mieste, pakalbinant 10 šiauliečių (plačiau).

Socialinės vaizdo reklamos viešajame transporte privalumus jau spėjo įvertinti europiečiai, nes vaizdo reklama tarp bendradarbiaujančių partnerių viešajame transporte jau seniai puošia daugumą Europos didmiesčių. Tai vienas iš populiariausių viešinimo būdų, puiki erdvė ne tik kūrybinei saviraiškai, bet ir pačių autorių  savivertės pajautimui. Šiaulių miesto viešasis transportas - puiki vieta, kurioje kasdien būna tūkstančiai žmonių, tai puiki galimybė suteikti keleiviams informaciją apie savo socialinės reklamos produktus.

Taigi nuoširdžiai dėkojame mūsų šiauliečiams, ištikimiems bibliotekos skaitytojams, kurie nepabūgo šios atrakcijos ir mielai sudalyvavo interviu. Džiaugiamės jų nuoširdumu ir gražiomis mintimis!

Su sukurtais filmukais galima bus susipažinti projekto „Įkvėpti skaityti: šiandienos herojai šimtmečio akivaizdoje“ baigiamojo renginio metu Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale Lieporių filiale (Tilžės g. 36)  liepos 12 d. 16 val. Maloniai kviečiame dalyvauti!

Projektą remia Šiaulių miesto savivaldybė Šiaulių savivaldybės      Lietuva