Mažieji stovyklautojai apsilankė ir Komiksų centre

2018 06 26

Liepos 25 d. „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10) įsikūrusiame Komiksų centre apsilankė 15 vaikų, šią savaitę pradėjusių lankyti bibliotekos vasaros stovyklėlę „Kur. Pramogauk. Tobulėk“.

Pirmiausia mažuosius stovyklautojus bibliotekos darbuotojas Tomas Januškevičius supažindino su komiksų knygomis, pristatė, kokios jos būna skirtingose šalyse, taip pat kuo skiriasi XX a. ir XXI amžiaus komiksai. Vaikai sužinojo, kokių priemonių reikia norint kurti komiksų knygas bei patys pabandė sukurti savo komiksus, kuriuose vaizdavo, kokiais herojais save įsivaizduoja. Stovyklautojai pasitelkdami savo vaizduotę, draugiškai dirbo tiek grupėmis, tiek individualiai. Mažiesiems lankytojams buvo pristatytas ir 3D spausdintuvas bei specialūs planšetiniai kompiuteriai, kuriais galima sukurti skaitmeninio meno kūrinius.

Vaikai, apsilankę Komiksų centre, pasisėmė naujų įspūdžių, susipažino su neįprastomis technologijomis, lavino savo vaizduotę ir smagiai praleido laiką.