Bibliografijos-informacijos skyriuje eksponuojamos mokytojos Virginijos Užienės parodos

2018 06 21

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje eksponuojamos dvi „Romuvos“ gimnazijos muzikos mokytojos metodininkės Virginijos Užienės fotografijų parodos: „Šiltos vasaros akimirkos Rodo saloje“ ir „Toks vaiskus jūros žaismas“.

Pirmosios parodos fotografijose – Graikijai priklausančios Rodo salos vaizdai. Fotografijose autorė užfiksavo ne tik įspūdingus gamtos vaizdus, bet ir įsimintinus istorinius statinius, tokius kaip akropolis, bei miestelių vaizdus. Parodos „Toks vaiskus jūros žaismas“ fotografijos darytos Kroatijoje, tačiau čia nepamatysime šalies vaizdų. Šioje parodoje eksponuojamose nuotraukose įamžinti jūros dugne gulinčių akmenukų vaizdai. Ant spalvingų akmenukų, skalaujamų skaidraus jūros vandens, žaismingai atsispindi saulės spinduliai. Abi autorės parodos persmelktos šilta vasariška nuotaika.

Parodos iki liepos 25 d. bus eksponuojamos Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje (Aido g. 27).

Kviečiame apsilankyti.