Gegužių progimnazijos mokiniai laiką leido Komiksų centre

2018 06 15

Birželio 14 d. Komiksų centre (K. Korsako g. 10) lankėsi gausus būrys (net 29) mokinių iš Gegužių progimnazijos. Pirmiausia jaunuosius lankytojus bibliotekos darbuotojas Tomas supažindino su Komiksų centro veikla, papasakojo apie užsiėmimus, kurie čia vyksta, taip pat pristatė, iš kokių pagrindinių dalių yra sudarytas komiksas, kaip galima jį kurti, kokios yra komiksų knygos ir kuo jos skiriasi kiekvienoje šalyje.

Mokiniai taip pat turėjo ir praktinių užsiėmimų – kiekvienas galėjo sukurti komiksą ir super herojų pagal savo išgalvotą išstoriją. Bibliotekos savanorė Anna mažiesiems gimnazistams papasakojo apie savanorystę, pasidalino asmenine patirtimi apie jos privalumus.

Gegužių progimnazijos mokiniai Komiksų centre ne tik smagiai praleido laiką, išbandė savo meninius gebėjimus, lavino vaizduotę, bet ir sužinojo, kodėl tiek asmeninė, tiek visuomeninė savanorystė yra naudinga.