Komiksų centre lankėsi Gegužių progimnazijos mokiniai

2018 06 15

Birželio 13 d. Komiksų centre (K. Korsako g. 10) lankėsi 12 Gegužių progimnazijos mokinių. Lankytojus sutiko bibliotekos darbuotojai Rimantė ir Tomas bei savanorė iš Ukrainos Anna.

Mokiniai su bibliotekos darbuotojais dalinosi žiniomis apie įžymiausias lankytinas vietas Lietuvoje ir Ukrainoje, lietuviškus ir ukrainietiškus patiekalus. Su bibliotekos savanore Anna kalbėjo apie savanorystę, jos galimybes, būdus, kokią reikšmę savanoriavimas kuri kitam žmogui ar kultūrai. Taip pat vyko draugiška diskusija apie Lietuvos ir Ukrainos skirtumus.

Mokiniai, apsilankę Komiksų centre ne tik daug naujo sužinojo apie savanorystės privalumus ir galimybes, bet ir praplėtė žinias apie Ukrainą, kokias žymiausias ir gražiausias vietas galima aplankyti šioje šalyje.