Kalbų mokymosi erdvėje – Lieporių gimnazijos moksleiviai

2018 06 14

Birželio 13 d. Užsienio Kalbų Centre (K. Korsako 10) lankėsi gimnazistai iš Lieporių gimnazijos. Dešimtokų ir vienuoliktokų grupę atlydėjo jų anglų kalbos mokytoja Dalia Puidokienė. Mokiniams buvo pristatyta Europos kalbų savarankiško mokymosi programa Eurotalk ir aptartos galimybės mokytis septynių kalbų šioje mokymosi erdvėje.

Pirmiausiai mokiniai pasitikrino savo anglų kalbos žinias, atlikdami World Talk English lygio užduotis. Gimnazistų anglų žinios buvo pakankamai geros ir jie lengvai jas įveikė bei sėkmingai rinko taškus. Tada bibliotekininkei pasiūlius, mokiniai pasirinko kitą užsienio kalbą, kurią jie labiausiai norėtų išmokti ir mokėsi pagrindinių tos kalbos frazių. Mokiniams atsivėrė viliojanti galimybė mokytis naujų kalbų ir vėliau savo žinias panaudoti susitikus su savo bendraamžiais iš kitų šalių.

Užsienio kalbų mokymosi centras įkurtas įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.