Dalyvauta LBD draugijos pirmininkų strateginėje sesijoje

2018 06 14

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filialo vedėja Regina Vertelienė dalyvavo LBD draugijos pirmininkų strateginėje sesijoje, kuri vyko Kauno miesto Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo, meno ir muzikos skyriuje.

Susirinkusieji klausė Vitos Gelūnienės pranešimo, kuriame lektorė dalinosi patirtimi apie Žemųjų Šančių bendruomenės organizuojamus renginius, edukacijas, specifiką panaudojant meną įvairiapusiškos bendruomenės subūrimui.

LBD pirmininkė Jolita Steponaitienė pasidalino informacija apie IFLA vykdomą kampaniją „Globali vizija“. Susitikimo metu buvo atkreiptas dėmesys į skaitytojų nepasitenkinimą dėl (ne)darbo savaitgaliais, diskutuota apie komunikavimą su skaitytojais, senjorų įtraukimą, dalinamasi patirtimi apie įvairių renginių organizavimą.