Rėkyvos bibliotekoje edukacinis užsiėmimas „Sukurk atviruką Mindaugo Karūnavimo dienos proga“

2018 06 08

Birželio 8 d. kartu su Rėkyvos seniūnijos bendruomene „Rėkyjava“ Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filiale (Energetikų g.7) įvyko užsiėmimas Mindaugo dienos karūnavimo proga, kurio metu Karaliui Mindaugui buvo kuriamas atvirukas.

„Rėkyjavos“ bendruomenė vykdo projektą „Šeimadieniai Rėkyvoje“, kurio metu vyksta įvairios kūrybinės dirbtuvės ir edukaciniai užsiėmimai, įvairinantys laisvalaikį, propaguojantys sveiką gyvenimo būdą. O šio užsiėmimo tikslas – sukurti 100 atvirukų Lietuvos Karaliui Mindaugui, kuriuose bus trumpas eilėraštis, skirtas Lietuvai. Šie tekstai bus skaitomi Liepos 7 dieną, prie Rėkyvos ežero vykstančioje šventėje „Karūnos diena“.

Ir nors vaikų susirinko nedaug, tačiau buvo suskaičiuota per 50 atvirukų. Taigi iki tikslo liko jau nedaug!