Gytarių progimnazijos penktokai mokėsi kalbų Užsienio Kalbų Centre

2018 06 07

Birželio 7 d. Užsienio Kalbų Centre (K. Korsako g. 10) lankėsi Gytarių progimnazijos 5a klasės mokiniai su anglų kalbos mokytoja Rasa Karpiene. Mokiniai sužinojo apie galimybę mokytis net 7 užsienio kalbų šešiais lygiais.

Netrukus buvo išbandyti pirmieji anglų kalbos lygiai, o greičiausiai atlikę užduotis mokiniai galėjo susipažinti su kitų kalbų pagrindiniais žodžiais ir frazėmis. Lengvas ir linksmas mokymosi būdas be jokių taisyklių ir gramatikos patraukė vaikus. Nors vasaros atostogos nebe už kalnų, tačiau buvo susidomėjusių, kurie pažadėjo vėl ateiti ir dar pasimokyti anglų kalbos, o vėliau gal ir kitų kalbų.

Užsienio kalbų mokymosi klasė įkurta įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.