Komiksų centre Dainų progimnazijos mokiniai išbandė naujas veiklas

2018 06 07

Birželio 7 d. Komiksų centre (K. Korsako g. 10) apsilankė 27 Dainų progimnazijos mokiniai su mokytoja. Moksleivius pasitiko bibliotekos darbuotojas Tomas. Užsiėmimuose kartu dalyvavo ir bibliotekos savanorė iš Ukrainos Anna Kidalova.

Lankytojai susipažino su užsiėmimais Komiksų centre, sužinojo komiksų istorija, kūrimo procesą, stilius, pagrindines dalis. Kiekvienas mokinys, pagal tai, kuo jis domisi, galėjo sukurti ir savo komiksą bei superherojų. Naudodamiesi planšetėmis, išbandė savo gebėjimus piešti. Mokiniai ne tik lavino kūrybiškumą, bet ir įgijo žinių apie savanorystę – kas tai yra ir kokios galimybės. Taip pat lavinosi anglų kalbą, nes pristatymas ir komentarai buvo šia užsienio kalba.

Edukacijų metu Komiksų centre jaunieji lankytojai ne tik tobulino savo meninius gebėjimus, bet ir gerino kompetencijas dirbant kompiuterine įranga.