Pokalbis apie knygas „Šaltinėlio“ bibliotekoje

2018 06 06

Birželio 6 d. „Šaltinėlio“ bibliotekoje vyko pažintinė popietė apie knygas. Susitikimo iniciatorė,  Šiaulių miesto savivaldybės globos namų padalinio „Goda“  socialinė darbuotoja  Eirida Najulienė, kartu su įstaigos klientais dalinosi mintimis apie skaitomas knygas, kalbėjosi ką jiems reiškia skaitymas ar klausymas skaitomo teksto, aiškinosi, kokias knygas mėgsta skaityti,  prisiminė knygų herojus, atliko bibliotekoje pristatytos virtualios knygos užduotis.

Bibliotekos darbuotojai kvietė drąsiai pasinerti į knygų pasaulį ir rinktis knygas, kurios vienaip ar kitaip susijusios su gyvūnais: gyvulines pasakas, Holly Webb, Dainiaus Šukio, Kęstučio Kasparavičiaus, Eduard Uspenskij knygų istorijas, Daivos Čepauskaitės, Sigito Gedos eilėraščius, Simon Tofield, Vitalijaus Suchockio, Bill Watterson komiksus, pažintines informacines ir papildytos realybės knygas apie gyvūnus. Pristatymas iliustruotas  garsinio skaitymo bei muzikiniais intarpais,  knygos ekranizacijos pavyzdžiu.