„Šaltinėlio“ bibliotekoje „Svajonių mokykla 9“ stovyklautojai

2018 06 04

Birželio 4 d. „Šaltinėlio“ filiale lankėsi vaikų vasaros poilsio programos „Svajonių mokykla 9“ dalyviai. Šiaulių „Salduvės“ progimnazijos stovyklautojams buvo pristatyta vasaros skaitymo programa, raginanti priimti skaitymo iššūkį.

O kad laikas bibliotekoje būtų praleistas naudingai ir įsimintinai, pradinukams buvo pasiūlytos ir edukacinės komiksų dirbtuvėlės. Bibliotekos darbuotoja Ligita Laurinskytė, paaiškinusi komikso istorijos svarbą bei supažindinusi su komiksų kūrimo programėle „Comic Strip It! (lite)“, pasiūlė moksleiviams patiems sukurti komiksą.

Rezultatams pasiekti reikėjo ne tik kūrybiškumo, bet ir fotografavimo planšetiniais kompiuteriais, mokėjimo dirbti komandoje bei lietuvių kalbos rašybos įgūdžių.