Belaukiant liepos 6-osios...

2018 06 04

Kaip žinia, šie metai yra skirti mūsų valstybės 100-mečiui ir įgyvendinant Šiaulių miesto savivaldybės finansuotą projektą „Įkvėpti skaityti: šiandienos herojai šimtmečio akivaizdoje“, aktyviai ruošiamės artėjančiai Liepos 6-ajai, Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai.

Nauji darbai ir naujų idėjų įgyvendinimas vyksta tęsiant 2017 m. Lietuvos kultūros tarybos finansuoto projekto „24/3: spalvotos laisvės dienos“ veiklas ir idėjas, kurių metų minint Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją, Šiaulių miesto moksleiviai kūrė eiles Lietuvai, o senjorai pynė tautines juosteles. Kūrybiniai darbai buvo patalpinti Šiaulių miesto maršrutinių autobusų stotelėse uždaruose reklaminiuose paviljonuose. Šiemet pakvietėme įvairių kartų ir visuomenės grupių atstovus – bibliotekos skaitytojus – sudalyvauti blic interviu ir atsakyti į klausimą: AR SKAITYMAS GALI ĮKVĖPTI ŠIMTMEČIO LAIMĖJIMAMS?“ Video bus demonstruojamas įvairiuose socialiniuose tinkluose, bibliotekos filialuose, interneto svetainėje. Taip pat videokoliažas-reklama bus transliuojamas Šiaulių miesto viešojo transporto autobusuose esančiuose LCD televizorių ekranuose.

Bibliotekos skaitytojai geranoriškai sutiko dalyvauti interviu. Daugumai atsistoti prieš kamerą buvo smagi, jaudinanti atrakcija ir nauja patirtis.

Nuotraukose – kelios akimirkos, užfiksuotos interviu filmavimo metu.