Tarptautinės vaikų gynimo dienos paminėjimas Rėkyvos filiale

2018 06 01

Birželio 1 dieną į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialą (Energetikų g. 7) atkeliavo lopšelio-darželio „Bangelė“ „Peliukų“ ir „Boružiukų“ grupių auklėtiniai, lydimi Rasos Kildunavičienės. Į biblioteką vaikai atvyko paminėti pirmąją vasaros dieną švenčiamos Tarptautinės vaikų gynimo dienos.

Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Tai pagrindinė sąlyga kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę. Kadangi prasidėjo šilčiausias metų laikas, vaikai gavo užduotį papuošti bibliotekos kiemą piešiniais, kuriais jie parodys, kaip praleis savo atostogas. „Peliukai„ ir „Boružiukai“ šią vasarą planuoja maudytis ežere, valgyti ledus, skinti gėlės, grybauti bei žaisti.

Darželinukai taip pat turėjo progą sudalyvauti viktorinoje: jiems buvo metamas kamuolys ir užduodami klausimai, pasirodo, darželio ugdytiniai žino Lietuvos sostinę, pažįsta savo miestą ir žino, kad šiais metais mūsų valstybė minėjo 100-metį.

Taigi, vaikai kūrybiškai ir aktyviai paminėjo šią dieną bei labai laukia artėjančių atostogų.