Šeimų erdvėje paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena

2018 06 01

Gegužės 30 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale įsikūrusioje Šeimų erdvėje  dėmesys buvo skiriamas mažiesiems bibliotekos lankytojams – vaikams. Minint artėjančią Tarptautinę vaikų gynimo dieną smagiai leisti laiką kvietė linksmasis Zuikis Puikis.

Vaikai su mamytėmis buvo kviečiami išbandyti smėlio ir šviesos spalvų piešimo terapiją, piešiant ant šviečiančių stiklo molbertų, smėlio staliukų. Renginio metu skambėjo nuotaikinga muzika, vaikai pramogavo ir mokėsi užsienio kalbos žodžių žaisdami balionų smiginį, žaidė su Zuikiu Puikiu. Bibliotekos dailininkė Dalia ir savanorė iš Ukrainos Anna mažųjų veidukus ir rankytes papuošė spalvingais piešinėliais.

Šeimų erdvė įkurta įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.