Bibliotekos darbuotojai dalyvavo interaktyvaus žaidimo pristatyme Jelgavoje

2018 05 25

Gegužės 23 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai buvo pakviesti į Jelgavos miesto biblioteką (Latvija), kur vyko interaktyvaus žaidimo pristatymo renginys. Šis interaktyvus gamtos mokslų stendas suteikia galimybę išbandyti keturis su gamtos mokslų sritimis susijusius žaidimus, kuriuose galima rasti tokius garsius mokslininkus kaip Izaoką Niutoną, Galilėjų, Archimedą ir Mariją Kiuri.

Kaip teigė Jelgavos miesto bibliotekos direktorė Lāsma Zarina, žaidimo metu vaikai galės pagilinti savo fizikos žinias, kartu tikimasi, kad žaidimas įtrauks visą šeimą mokytis, leisti laiką kartu.  Vykdant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis, toks pat interaktyvaus žaidimo stendas įrengtas ir Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

Nuotraukos Jelgavos miesto bibliotekos