Užsienio kalbų centre – netradicinių pamokų diena

2018 05 29

Gegužės 29 dieną užsienio kalbų centre (K. Korsako g. 10) vyko netradicinės užsienio kalbų pamokos. Eurotalk programą išmėgino Gytarių progimnazijos 2a ir 4a klasės mokiniai su savo anglų kalbos mokytoja Rasa Karpiene. Entuziazmu trykštantiems antrokams tai buvo tikras atradimas. Mažieji tryško džiaugsmu ir žadėjo sugrįžti čia vasaros atostogų metu.

Ragainės progimnazijos penktų ir šeštų klasių mokiniai atvyko su savo rusų ir anglų kalbos mokytojomis Dalia Bočiuviene ir Vida Petrošiene. Mokiniai buvo supažindinti su galimybėmis mokytis septynių Europos kalbų šešiais lygiais. Jie išbandė rusų ir anglų kalbų mokymosi programas, norintys galėjo pasimokyti ir kitų kalbų.

Užsienio kalbų mokymosi centras įkurtas įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.