Užsienio kalbų mokymosi centre - netradicinės anglų kalbos pamokos trečiokams

2018 05 28

Gegužės 24 d. „Saulės“ bibliotekos užsienio kalbų centre Gytarių progimnazijos 3a klasės mokiniai su savo anglų kalbos mokytoja Rasa Karpiene išbandė anglų kalbos mokymosi galimybes. Jie čia linksmai praleido laiką, prisiminė žinomus žodžius, pagerino tarimą, rinko taškus.

Atradę dar vieną įdomų ir naudingą užsiėmimą „Saulės“ bibliotekoje, trečiokai žadėjo ateiti individualiai pasimokyti anglų kalbos, išmokti naujų žodžių, pažaisti. Kai kuriems vaikams parūpo ir kitos užsienio kalbos. Dar daug atradimų, smagių žaidimų ir įdomių viktorinų laukia ateityje!

Užsienio kalbų mokymosi centras įkurtas įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.