„Šaltinėlio“ bibliotekoje vyko popietė „Pasitinkam vasarą“

2018 05 25

Gegužės 24 dieną „Šaltinėlio“ bibliotekoje į paskutinę šiais mokslo metais popietę susirinko Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos saviraiškos ugdymo programos „Sondeckiukai menininkai gimnazijoje“ nariai. Popietėje „Pasitinkam vasarą“ mokiniai klausėsi pristatomų knygų vasaros skaitymams .

Taip pat pristatėme penkias naujas įdomias ir vertingas knygas. Moksleiviai paskaitė keletą ištraukų iš naujausių knygų. Labiausiai vaikams patiko K. Kasparavičiaus „Dryžuota istorija“ ir T. Kuhlmann „Lindbergas“. Pastarąją perkaitę beveik visą, mokiniai pasigrožėjo ir autoriaus iliustracijomis akvarele.

Pertraukose tarp knygų pristatymų S. Sondeckio menų gimnazijos moksleiviai pagrojo trumpus muzikinius kūrinius. Elija Makauskaitė – smuiku, o Deimina Skėrytė ir Morta Orlaitė – pianinu.

Pasiklausę puikiai atliekamų muzikos kūrinių, mokiniai gavo užduotį vasarai – ne tik atostogauti, bet ir skaityti pristatytas knygas.