Praktiniai projektų rašymo mokymai „Rengiame projekto paraišką“

2018 05 22

2018 metų gegužės 22 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filiale (Aido g. 27) vyko kvalifikacijos tobulinimo mokymai „Rengiame projekto paraišką“, skirti bibliotekininkams. Mokymus vedė Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Ekterina Prakapene.

Pranešėja pateikė teorinę ir praktinę medžiagą apie projektų rašymą, aiškino, kaip aiškiai ir konkrečiai suformuluoti tikslus, uždavinius, biudžeto sąmatą, komandinę darbą, pagrindinius projekto etapus, iniciavimą, planavimą, vykdymą, projekto tvarumą ir tęstinumą ir t.t. Mokymų dalyviai turėjo galimybę patys paanalizuoti tinkamus ir netinkamus projektų tikslus ir uždavinius. Mokymuose įgytos žinios padės bibliotekininkams ateityje aiškiai ir konkrečiai suformuluoti tikslus ir uždavinius rengiant įvairius projektus.