Mažųjų kelionė į knygų karalystę „Aido“ filiale

2018 05 21

Saulėtą gegužės 21 d. rytą „Aido“ filiale svečiavosi lopšelio-darželio „Pupų pėdas“ „Boružėlių“ grupės vaikučiai su auklėtoja R.Jagutiene. Kelionės tikslas - arčiau susipažinti su biblioteka. Daugumai darželio grupės vaikų tai buvo pirmoji kelionė į biblioteką.

Darbuotoja Loreta papasakojo mažiesiems, kur gyvena knygos, kaip jos visos laukia vaikučių, kaip nori būti skaitomos. Kaip knygas reikia mylėti ir saugoti mažieji jau sužino darželyje. Vaikus nustebino gražių ir spalvingų knygelių gausa. Jie liko sužavėti ir išvydę bibliotekoje eksponuojamą A.Šulčienės „Linksmųjų karvyčių“ kolekciją. Apsilankymo metu darželinukai sužinojo, kaip tapti skaitytoju, kokios yra teikiamos paslaugos bibliotekoje. Įdomiausia vaikams buvo vartyti spalvingas garsines knygeles. Greitai prabėgo pusvalandis knygų karalystėje. Pilni gerų emocijų ir gerai nusiteikę vaikai grįžo į darželį. Į biblioteką grįžti žadėjo su tėveliais.