Užsienio kalbų centre – netradicinės pamokos gimnazistams

2018 05 17

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale įsteigtame Užsienio kalbų centre (K.Korsako g. 10) gegužės 16 d. Šiaulių universiteto gimnazijos 9 klasių moksleiviams vyko netradicinės anglų kalbos pamokos. Jie čia atėjo su savo anglų kalbos mokytojomis - Jolanta Janavičiene, Irma Gelžinyte-Zubrickiene ir Inga Laurinėniene.

Moksleiviai turėjo gerą progą pasitikrinti savo anglų kalbos žinias, parungtyniauti vieni su kitais. Jie atlikinėjo Eurotalk programos English World Talk  lygio užduotis. Mokiniai žaidė žaidimus, dalyvavo viktorinoje su  televizijos herojumi Deivu, atlikinėjo įvairias linksmas ir žaismingas užduotis. Visi plušėjo ir stengėsi aplenkti vieni kitus, mat,  daugiausiai  taškų surinkę moksleiviai gavo po geriausią įvertinimą – dešimtuką. Mokytojos tikisi, kad čia dar ne kartą sugrįš su  mokiniais.

Užsienio kalbų mokymo centras įrengtas įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis. Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą.

Už šio straipsnio turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

logo intereg