Šeimų erdvėje paminėta Tarptautinė šeimos diena

2018 05 17

Gegužės 15-ąją minima viena gražiausių ir šilčiausių švenčių – Tarptautinė šeimos diena. Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu ji minima nuo 1994 metų. Šią prasmingą šventę šeimos pakviestos paminėti bibliotekoje. Tądien Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale įsikūrusioje Šeimos erdvėje (K. Korsako g. 10) organizuotas edukacinis užsiėmimas „Mums gera būti kartu“.

Kūrybinė terapija ant šviečiančių stiklo molbertų ir smėlio bei šviesos spalvų staliukų įtraukė tiek pačius mažiausius, tiek suaugusius renginio dalyvius. Kūriniai išėjo ypatingi, nes piešta, kurta ne ant tradicinių, įprastų priemonių, o ant šviečiančių stiklo bei smėlio staliukų. Prasminga ir tai, kad bendra veikla sukvietė į vieną būrį šeimos narius jaukiai leisti laiką kartu.

Bibliotekos darbuotoja taip pat pristatė naujai atsidariusią Šeimų erdvę, jos teikiamas galimybes, pakvietė nemokamai mokytis kalbų bibliotekoje įsikūrusiame Užsienio kalbų mokymosi centre.

Šeimų erdvė ir Užsienio kalbos centras įkurti įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.
Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą.

Už šio straipsnio turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

logo intereg