Užsienio kalbų centre - mažieji

2018 05 17

Neseniai atidarytą užsienio kalbų mokymosi centrą, esantį Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale (K.Korsako g.10), pamėgo mažieji bibliotekos lankytojai - Gytarių progimnazijos mokinukai. Jie čia kasdieną ateina mokytis kalbų.

Vieni jų pasitobulinti savo anglų kalbos žinias, išmokti naujų žodžių ir frazių, o kiti ir išmokti naujų kalbų. Penktokes vilioja vokiečių kalba, kitiems norisi pramokti rusų, ispanų kalbų. Rusnė  savo ryžtu išmokti vokiečių kalbą uždegė ir savo draugę Amandą, tai dabar mergaitės  šios kalbos mokosi kartu. Visiems norisi išbandyti naujas užsienio kalbų mokymosi programas.

Užsienio kalbų mokymo centras įrengtas įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

logo intereg