Integruota rusų kalbos ir karjeros planavimo pamoka „Ką mes skaitome“

2018 05 17

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale vyko „Rasos“ progimnazijos septintos klasės integruota rusų kalbos ir karjeros planavimo pamoka „Ką mes skaitome“. Pamokos metu buvo stiprinami moksleivių įgūdžiai stengiantis visą pamoką kalbėti rusiškai.

Moksleiviai buvo paruošę skaidres, kuriose pristatė savo skaitytas knygas, stengėsi analizuoti jas, paminėti pagrindinius herojus . Moksleiviams buvo uždavinėjami klausimai, vydo dialogas. Septintokai buvo paruošę klausimų apie bibliotekininko specialybę, išsilavinimą,  vykdomas  veiklas. Tikiuosi , kad pamokos metu moksleiviams buvo atsakyta į visus jiems rūpimus klausimus apie biblioteką, bibliotekininko specialybę, vykdomas veiklas.

Paruošė Gražina Gontienė