Įspūdinga karvyčių kolekcija „Aido“ filiale

2018 05 15

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filialas (Aido g. 27) savo lankytojus kviečia pasigrožėti įspūdinga paroda  „Linksmosios karvytės“. Karvyčių kolekcijos lobius bibliotekoje atveria Kairių miestelio gyventoja,pedagogė Alma Šulčienė. Ji jau daug metų renka karvutes. Kolekcijoje yra keli šimtai eksponatų. Karvyčių daug ir visos jos savotiškos, bet labai linksmos, žavingos ir nepakartojamos.

Parodoje galime pamatyti žvakidžių, magnetukų, pakabukų raktams, minkštų žaislų, pieštukinių,pagalvėlę, indelius prieskoniams ir net laikrodį-žadintuvą. Bibliotekoje mūkia net 170 žalųjų bei juodmargių karvyčių. Jos visos kviečia užsukti lankytojus į biblioteką ir pasigrožėti jų įvairove. Juk ne kasdien gali išvysti šitokią karvyčių bandą. Mažiesiems skaitytojams nuostabą kelia dainuojantis jautukas.
   Bibliotekoje karvytės šėls iki birželio 8 d.