Fotoparodos „Fotomodeliai – šunys...“ pristatymas

2018 05 11

2018 metai pagal kinų kalendorių - geltonojo žemės šuns metai. Ta proga Gegužių progimnazijos klubai SAVI ir ETHOS Vaikų literatūros skyriuje atidarė foto darbų parodą „Fotomodeliai – šunys“. Mokyklos etikos mokytoja, fotografė, parodos iniciatorė Ilona Zazienė pakvietė mokyklos bendruomenę fotografuoti savo augintinius. Parodai savo mylimų šunelių nuotraukas pateikė 8 mokytojos ir 3 moksleiviai.

Nuotraukose užfiksuotos smagios laisvalaikio akimirkos, augintinių išdaigos, kai kurios nuotraukos - tiesiog šunų portretai. Fotodarbų autoriai papasakojo apie savo augintinių užfiksuotas akimirkas, jų atsiradimo istorijas namuose, charakterį, įdomių faktų apie šunis. Mokytoja I. Zazienė atkreipė dėmesį į šeimininko atsakomybę, gyvūnų teises ir priežiūrą.

Gyvūnai yra mūsų gyvenimo dalis, geriausi draugai, suteikiantys daug džiaugsmo ir gerų emocijų. Tą puikiausiai įrodė ypatingas renginio svečias - vokiečių pinčeris Argo, turintis Lietuvos jaunių čempiono titulą. Jo šeimininkė Galina Beniušienė papasakojo apie vokiečių pinčerių veislės šuns savybes, priežiūrą, dalyvavimą parodose, dresūrą. Parodė keletą triukų, dresavimo elementų. Vyko tikra dresūros pamoka, sukėlusi emocijų audrą. Šuns šeimininkė taip pat akcentavo atsakomybę, šuns vedžiojimui ir dresūrai būtiną laiką ir kantrybę. Patarė gerai apgalvoti, atsakingai rintis veislę. Su protingu ir draugišku Argo laikas neprailgo, vaikai nenorėjo jo išleisti, visi norėjo nors paglostyti, o ir šuo vaikams neliko abejingas.

Paroda vyks iki 05.31.

Kviečiame apsilankyti.

 

 

GALERIJA