Ateities Šiauliai po 100 metų Rėkyvos bibliotekos kiemelyje

2018 05 07

Artėjant Europos dienai, kuri minima gegužės 9 d. į Rėkyvos filialą (Energetikų g.7) atkeliavo Šiaulių Rėkyvos progimnazijos 2, 3 ir 4 klasių mokiniai lydimi mokytojų: Violetos Nečajevos, Ingos Grigelienės, Vitos Ravkienės bei Ilonos Kievišienės.

Į biblioteką pradinukai susirinko kūrybiškai paminėti artėjančios Europos dienos. Visi gavo užduotį – ant bibliotekos kiemo nupiešti kaip jie įsivaizduoja Šiaulius po 100 metų. Taigi, bibliotekos kiemą papuošė skraidančios lėkštės, Rėkyvos ežeras, įvairūs pastatai. Vaikų paklausus kaip jie įsivaizduoja ateities Šiaulius, buvo sulaukta įdomių atsakymų: mergaitės svajoja apie elektroninę kosmetiką, berniukai apie skraidančius automobilius bei liftą, kurį valdys tik traukos jėga.

Taigi, vaikai kūrybiškai praleido popietę bibliotekoje, bei papuošė jos kiemą margaspalviais piešiniais.