Mažieji bibliotekos draugai svečiavosi Šeimų erdvėje

2018 04 27

Balandžio 27 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale įsikūrusioje Šeimų erdvėje lankėsi mažieji svečiai – „Sandoros“ progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės (PUG2) vaikai, lydimi mokytojos Gintarės Vitkuvienės.

Vaikai buvo sužavėti, kiek daug įvairių užsiėmimų, žaidimų galima rasti naujai įsikūrusioje Šeimų erdvėje. Mažiesiems ypač patiko interaktyvus stalas, kurio pagalba vaikai mokosi tiesiog žaisdami, patys to nepastebėdami. Labai įtraukiantys buvo ir smėlio bei šviesos terapijos užsiėmimai, piešiant, kuriant paveikslėlius ant šviečiančių stiklo molbertų ir smėlio bei šviesos spalvų staliukų. Visus traukė išbandyti Xbox žaidimus, kurie atlieka ne tik pramoginę funkciją, bet ir skatina mokytis kalbų, ugdo reakciją, strateginį mąstymą. Vaikams patiko ir daugybė stalo žaidimų – mažieji pažadėjo kitąkart atsivesti tėvelius ir visi kartu smagiai pralisti laiką, kartu bendrauti ir mokytis.

Šeimų erdvė įkurta įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

logosito