Edukacinis užsiėmimas „Kur gyvena pasakėlės“ „Aido filiale

2018 04 27

Pasakos – tai tikras stebuklas, ypač kai esi mažas. Ir pasaulis daug gražesnis, kai jame yra vietos pasakoms. Jos moko mylėti, užjausti, padėti. Balandžio 27 d. į „Aido“ bibliotekos užsiėmimą rinkosi 1c klasės mokiniai iš Dainų progimnazijos, lydimi mokytojos A. Jurgutavičienės.

Juk vasara jau čia pat, reikės patiems praverti knygų karalystės duris ir draugauti su knygelėmis. Pirmokai kūrybingi, nori būti ir išmintingi, kaip ir knygų herojai. Pasakas prakalbinti ir apie jas daugiau sužinoti mokiniams padėjo pasakų saugotoja ir žinovė – bibliotekininkė Loreta. Ji supažindino vaikus su bibliotekoje esančiomis pasakų knygelėmis, kurias galima neštis namo ir skaityti. Su pirmokais kalbėjomės apie žinomas ir labiausiai mėgstamas pasakas, jų personažus. Taip siekta sužadinti mokinių domėjimąsi knyga, skatinti skaitymą ir ugdyti meilę knygai nuo mažų dienų.

Vaikai gavo užduotį - nuspalvinti visiems žinomus personažus: Žaibą Makvyną, Kempiniuką Plačiakelnį, Mašą ir Lokį. Mažieji labai mėgsta spalvinti ne tik flomasteriais, bet ir spalvotais pieštukais. Mokiniai pasinėrė į spalvų pasaulį kartu su savo mylimais herojais. Smagiai ir turiningai praleidę laiką, vaikai žadėjo dažniau apsilankyti bibliotekoje.