Bibliotekos draugų šventė Vaikų literatūros skyriuje

2018 04 27

Jau penktą kartą tradiciškai per nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę Vaikų literatūros skyriuje susitinka miesto lopšelių darželių bendruomenių atstovai. Bibliotekos partneriai atvyko paruošę meninę programą, kurią į bendrą visumą apjungė, įgarsino logopedinio darželio auklėtojos Monika Jackūnienė ir Aušra Rumbutienė. Visi pasirodymai sudarė po vieną istorijos „Kiaulytė Pepa bibliotekoje“ dalį.

Šventę pradėjo lopšelio darželio „Gintarėlis“ grupė „Drugeliai“, paruošę Pr. Mašioto pasakos inscenizaciją „Vyšnios žydi“. Čia žydėjo vyšnios, skraidė varnėnai, o bitelėms dūgzti entuziastingai padėjo visa salė. „Kūlverstuko“ ugdytiniai atliko 2 nuotaikingas daineles, logopedinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Žuvyčių“ grupės vaikai įsikūnijo į miško gyventojus dainelėje „Kas miške gyvena“. Logopedinio darželio suvaidinta didaktinė pasaka „Pagrandukas“, pasirodo yra mėgstamiausia kiaulytės Pepos vakarinė pasaka prieš miegą.

Visi šventės dalyviai džiaugėsi savo ir draugų pavykusiais pasirodymais, apžiūrėjo vaikų darbų parodėles, naujas vaikiškas knygas.