Spektaklis „Vilkas ir ožiukai“ „Aido“ filiale

2018 04 26

Balandžio 26 d. bibliotekoje šurmuliavo vaikų būrys. „Aido“ bibliotekos darbuotojos pakvietė savo lankytojus į spektaklį. Susirinko gausus būrys žiūrovų. Smagiai praleisti laiką atvyko Dainų progimnazijos 3a kl. ir Gegužių progimnazijos 1c kl. mokiniai. Bibliotekoje šventę kūrė „Romuvos“ progimnazijos dramos būrelio „Svajokliai“ jaunieji aktoriai, vadovaujami mokytojos R. Malčienės.

Jie susirinkusiems dovanojo premjerinį spektaklį „Vilkas ir ožiukai“, sukurtą lietuvių liaudies pasakos motyvais. Pasirodymą pagyvino linksmos dainelės. Tai buvo nuotaikinga pasaka apie ožką ir jos mažus išdykusius ožiukus, klastingą vilką bei kiškučius. Jaunieji artistai jaudinosi prieš spektaklį, nes tai premjerinis pasirodymas. Tačiau po spektaklio visi nestokojo džiaugsmo - viskas praėjo sklandžiai.

Žiūrovai liko sužavėti, negailėjo aplodismentų. Bibliotekos darbuotojos dėkojo „Svajoklių“ vaikams ir mokytojai R. Malčienei už padovanotas įspūdingas akimirkas. Jaunieji aktoriai apdovanoti saldžiais prizais.