Pasaulinė knygos diena paminėta Rėkyvos bibliotekoje

2018 04 25

Balandžio 25 d. į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialą (Energetikų g. 7) atvyko Šiaulių Rėkyvos progimnazijos pirmos klasės mokiniai, lydimi Virginijos Tunikaitytės. Bibliotekų savaitę Rėkyvos filialias pradėjo paminėdamas Pasaulinę knygos dieną.

Ta proga vaikai turėjo galimybę sudalyvauti viktorinoje „Draugaukime su knyga“, kurioje išmaniosios programėlės „Kahoot!“ pagalba vaikams buvo sukurti klausimai apie įvairius knygos veikėjus: Pelenę, Pinokį, Coliukę. Pasirodo, pirmokų žinios apie pasakas yra puikios, o tai reiškia, kad vaikai patys skaito knygas ir jau nuo mažų dienų jaučia pagarbą knygoms.

O kad galėtų skaityti knygas, nelankstydami knygos kampučių, pradinukai turėjo galimybę pasigaminti skirtukus, kurie buvo gandro formos, kadangi šis paukštis yra progimnazijos simbolis.

Mokiniai smagiai praleido rytmetį bibliotekoje, parodė savo žinias apie pasakų veikėjus bei kiekvienas pasigamino po gražų skirtuką.