Rėkyvos filialas pripažintas Netradicine biblioteka 2017

2018 04 23

Nacionalinės bibliotekų savaitės išvakarėse Šiaulių miesto savivaldybės viešąją biblioteką pasiekė žinia, kad Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos paskelbtame konkurse Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialui suteikta nominacija „Netradicinė biblioteka: už inovatyvią veiklą panaudojant IT technologijas, netradicinių paslaugų plėtrą ir jų dermę tradicinėms Bibliotekos paslaugoms“.

Bibliotekos direktorė Irena Žilinskienė apdovanojimą perdavė Rėkyvos filialo vyr. bibliotekininkei Giedrei Butkutei. 2017 metais filiale buvo vykdomas originalus ir mikrorajonui itin reikšmingas projektas – „Rėkyvos lobių paieška“, apjungiantis tiek tradicines, tiek inovatyvias bibliotekos paslaugas. Veiklų metu ypatingas dėmesys buvo skiriamas alternatyvioms mokymosi galimybėms per IT technologijas, tarpinstituciniam bendradarbiavimui bei moksleivių užimtumui. Lavinti moksleivių socialiai įgūdžiai, organizuotos interaktyvios lobių paieškos mokymuisi.

padėka Rėkyvai 2018