Susitikimas su savanore Ana iš Ukrainos

2018 04 16

Balandžio 12 dieną Šiaulių miesto savivaldybės „Šaltinėlio“ filiale į susitikimą su savanore Ana Kidalova susirinko S. Sondeckio menų gimnazijos saviraiškos ugdymo grupės programos „Sondeckiukai menininkai gimnazijoje“ nariai.

Bibliotekos savanorė, jau trečią savaitę talkininkaujanti „Šaltinėlio“ filiale, vaikams papasakojo apie savo savanoriavimo patirtį, kaip ir kodėl ji atvyko į Lietuvą, kur anksčiau dirbo savanore. Vaikus labiausiai nustebino tai, kad savanoris už savo darbą negauna atlygio ir yra taip toli nuo savo tėvų.

Ana taip pat papasakojo apie savo šalį Ukrainą, apie didžiausius miestus, įdomiausią jų architektūrą, įžymias vietas, nacionalinius rūbus, patiekalus, gamtą – kalnus ir upes. Pasakojimą papildė spalvingos nuotraukos ir atvirukai. Savanorė taip pat parodė Ukrainoje šiuo metu cirkuliuojančią valiutą-griviną, kurią mokiniai matė pirmą kartą.

Vaikams labai patiko susitikimas su bibliotekos savanore Ana, įdomios nuotraukos su gražiais Ukrainos vaizdais, šiltas bendravimas.